LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Noskaidroti 2010. gada labākie Jaunie satiksmes dalībnieki Ludzā

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2010 Vislatvijas tūri turpināja 19. maijā Ludzas atpūtas parkā. Visus sacensību dalībniekus iedrošināja startam un noslēgumā arī apbalvoja labākos – CSDD nodaļas priekšnieks Vitālijs Keišs.

Piedalīties tika aicināti bērni vecumā no 10 līdz 12 gadiem, veidojot komandas (katrā 3 zēni, 3 meitenes) no Kārsavas, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadiem.

Pavisam piedalījās 7 komandas un individuālais dalībnieks – kopā 52 dalībnieki.

Sacensībās bērniem bija ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

  • 1. vietu ieguva Ludzas pilsētas ģimnāzijas 1. komanda (Ingars Kursītis, Rolands Žeikars, Intars Stahovičs, Arnita Kivliša, Dženita Krasutina, Lolita Grahoļska un skolotāja Ineta Misāne);
  • 2. vieta – Ludzas 2. vidusskolas komanda “Ķēde”;
  • 3. vieta – Ludzas pilsētas ģimnāzijas 1. komanda.

Vēl piedalījās arī Ludzas pilsētas ģimnāzijas 3. Komanda, Ludzas Bērnu un jauniešu centrs, Pildas pamatskola, Nukšu pamatskola.

Par Spicākajiem velobraucējiem (tie, kas saņēma visvairāk punktu) tika atzīti Ingars Kursītis un Arnita Kivliša no Ludzas pilsētas ģimnāzijas.

Pirmās vietas ieguvēji ieguva ceļazīmi uz Latvijas fināla sacensībā, kas norisinās 4.-5. jūnijā Engures novada Klapkalnciema RTU Sporta un atpūtas bāzē “Ronīši”.

Labākie Latvijas fināla dalībnieki veido Latvijas izlasi Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Maķedonijā (Skopje)

2009. gads Latvijas izlasei Somijā bija ļoti veiksmīgs – 1. vieta starp 22 Eiropas valstu komandām.

Sacensības jau 17. gadu organizē CSDD. Visu sacensību dalībnieki saņem atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, uzvarētāji – diplomus un stilīgas dāvanas. Jau ceturto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kuras zīmola sauklis ir: “Kam ir ko teikt!”, un foruma dalībniekiem noteikti ir kas sakāms! O!Karte ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Maķedonijā, savukārt “If apdrošināšana” rūpējas par sacensību apdrošināšanu.

“Drošība tie ir apstākļi un situācijas, kad visi – gan lielie, gan mazie – var justies pasargāti un ne no kā nav jābaidās. Drošība ir svarīga lieta labsajūtas, prieka un miera radīšanā. Bet par drošību esam atbildīgi mēs visi un nedrīkstam aizmirst, ka atbildību par bērnu drošību nevaram deleģēt pašiem bērniem, aizmirstot to, ka viņi ir tikai bērni un viņiem ir tiesības daudzas lietas nezināt. Tāpēc If apdrošināšana ar prieku atbalsta Jauno satiksmes dalībnieku forumu un vēl visiem dalībniekiem izbaudīt sacensību garu un apgūt jaunas iemaņas,” norāda If apdrošināšana Pārdošanas daļas vadītāja Dace Ivaska.

Visā Latvijā sacensības notiek no 15. aprīļa līdz 22. maijam.

Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā – http://www.csdd.lv/, sadaļā “Sabiedriskās aktivitātes”. Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: [email protected]) vai mailto:[email protected]lv.

coloring.cool