LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

Norisināsies pirmais Baltijas valstu tiešsaistes darba gadatirgus “Tava karjera Baltijā”

Šī gada 20.oktobrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 ar Eiropas Komisijas (EK ) atbalstu Eiropas darba dienu platformā https://www.europeanjobdays.eu/en/events/fast-track-career-baltics norisināsies triju Baltijas valstu nodarbinātības dienestu un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pirmais tiešsaistes darba gadatirgus „Tava karjera Baltijā”. Gadatirgū piedalīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas darba devēji, lai piesaistītu kvalificētus speciālistus no Baltijas vai citām Eiropas valstīm, savukārt EURES tīkla sadarbības partneri par nodarbinātības iespējām, darba un dzīves apstākļiem, kā arī uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Baltijas valstīs informēs interesentus citās valstīs.

Jau šobrīd Eiropas darba dienu platformā darba meklētājiem ir pieejamas Latvijas, Igaunijas un Lietuvas darba devēju reģistrētās vakances, uz kurām var pieteikties. 20.oktobrī šajā platformā reģistrētie darba meklētāji e-vidē varēs satikties ar darba devējiem un piedalīties darba intervijās tiešsaistē, atrodoties pie datora mājās, birojā vai citviet. Darba pārrunas notiks darba devēja piedāvātajā valodā – latviešu, angļu vai krievu.

Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Kontakti papildu informācijai: EURES konsultants Andris Segliņš ([email protected], tālr. 26591666) vai EURES konsultante Agija Mickeviča ([email protected] , tālr. 26645566).

 Informācijai:

  • EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls, kura darbību koordinē Eiropas Komisija un kas pārstāv visu Eiropas Savienības dalībvalstu, kā arī Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas un Šveices nodarbinātības dienestus.
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu un Daugavpils filiālēs. 

Saites:
NVA EURES konsultanti: www.nva.gov.lv/eures 

EURES Eiropas darba mobilitātes portāls: www.eures.europa.eu

coloring.cool