LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
21°C
 
A A A

Norisināsies bezmaksas e-semināri grāmatvežiem par izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu uzskaiti un apsaimniekošanu uzņēmumā

Eko_zime_logo_zalaVides uzņēmums “Zaļā josta” šonedēļ piedāvā apmeklēt bezmaksas e-seminārus grāmatvežiem. E-semināros pieredzējuši eksperti skaidros korektu izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu uzskaiti un apsaimniekošanu uzņēmumā, atvieglojot grāmatvežu vai citu uzņēmumā par šo atbildīgo personu darbu un palīdzot laikus novērst radušās uzskaites kļūdas pirms gala atskaišu un grāmatvedības pārskatu sagatavošanas.

Kopumā šonedēļ norisināsies trīs e-semināri, katru dienu veltot uzmanību citai tēmai.

25.03.2014. plkst. 10.00-11.30.

„Izlietotā iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu uzskaite un apsaimniekošana uzņēmumā”

Plašāka informācija un pieteikšanās: http://ejuz.lv/2m2

26.03.2014. plkst. 10.00-11.30.

„Videi kaitīgu preču uzskaite un apsaimniekošana uzņēmumā”

Plašāka informācija un pieteikšanās: http://ejuz.lv/2m3

27.03.2014. plkst. 10.00-11.30.

„Elektrisko un elektronisko iekārtu uzskaite un apsaimniekošana uzņēmumā”

Plašāka informācija un pieteikšanās: http://ejuz.lv/2m4

E-semināri norisinās latviešu valodā, un tos vada Kristīne Dirvēna, SIA “ReviCom” auditore, un Mārtiņš Eglīte, SIA “Zaļā josta” tirdzniecības vadītājs. Pēc katra e-semināra paredzēta jautājumu-atbilžu sadaļa, kuras laikā dalībnieki varēs uzdot jautājumus gan rakstiski, gan iezvanoties tiešajā ēterā.

E-seminārus rīko SIA “Zaļā josta” – uzņēmums ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi izlietotā iepakojuma atsaimniekošanā. Uzņēmumam attīstoties, tas ir kļuvis par līderi arī videi kaitīgu preču apsaimniekošanas jomā Latvijā, un šobrīd var lepoties ar vairāk nekā 2000 uzticamu un apmierinātu klientu loku. Noslēdzot līgumu ar “Zaļā josta”, dabas resursu nodokļa maksātāji iegūst ne tikai atbrīvojumu no dabas resursu nodokļa nomaksas par iepakojumu, videi kaitīgām precēm un elektroiekārtām, bet arī ievērojami ietaupa, atvieglo grāmatveža darbadienu, iegūst videi draudzīga uzņēmuma publicitāti un palīdz sniegt nozīmīgu ieguldījumu kopējā atkritumu apsaimniekošanas sistēmas attīstībā valstī.

Plašāka informācija par e-semināriem un pieteikšanās:

SIA “Zaļā josta”

Tālr.: 67607880

E-pasts: [email protected]

www.zalajosta.lv

coloring.cool