LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

No reģiona skatuves runas konkursa atgriežas ar I pakāpes diplomiem

Skatuves runas konkursa tradīcijas ir ļoti senas. Ne viens vien populārs skatuves mākslinieks savai karjerai pirmos pamatus ir licis tieši šajos konkursos, piemēram, profesionālais aktieris kārsavietis Kristaps Rasims savulaik bija šo konkursu laureāts.

Ludzas pilsētas ģimnāzijā interese par konkursu ir liela īpaši jaunākajās klasēs. Šogad LPĢ skolēniem ļoti labi veicās starpnovadu konkursā un uz otro kārtu tika izvirzīti 6 mūsējie:

Agnese Mašņikova no 9. klases, Emīlija Krone no 1. klases, Laine Kučāne no 3. klases,

Elizabete Valeniece no 6. klases, Ksenija Meļņikova no 7. klases, Artūrs Šroms no 12. klases.

Trešdien, 21. martā, viņi devās uz Rēzekni, kur centrā “Zeimuļs” notika konkursa II kārta. Šeit pulcējās konkursa uzvarētāji no Rēzeknes pilsētas un novada, no Kārsavas, Zilupes, Dagdas, Viļāniem, Daugavpils, Riebiņiem, Rugājiem, Krāslavas. Kopā bija 77 dalībnieki. Žūrija uzstāšanās vērtēja pa vecuma grupām. Kā atzina klausītāji, uzstāšanās līmenis bija augsts. – Nevienu brīdi visā garajā dienā (konkurss sākās plkst. 11. 00 un turpinājās gandrīz līdz plkst. 17.00) nekļuva garlaicīgi, – teica skolotāja Ļuba Šantare, kura noklausījās visus priekšnesumus.

Visiem mūsu skolas runātājiem žūrija piešķīra I pakāpes diplomus. Par to prieks, bet lielākais ieguvums ir vērtīga uzstāšanās pieredze, kas dzīvē lieti noderēs.

Paldies laureātu skolotājiem Dagmārai Boicovai, Veltai Pentjušai, Vandai Žulinai un Laines māmiņai Dzintrai Kučānei.

Vanda Žulina

Publicitātes foto: Reģionālā skatuvesrunas konkursa laureāti Artūrs Šroms, Agnese Mašņikova, Elizabete Valeniece, Ksenija Meļņikova

coloring.cool