LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

No 1. aprīļa Ludzā mainīti maršruta autobusa kursēšanas laiki

SIA “Ludzas autotransporta uzņēmums” sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību un Latgales plānošanas reģionu, ņemot vērā iedzīvotāju pieprasījumu, izveidoja jaunu optimizētu autobusa kustības sarakstu maršrutā “Romandova – Runtorta” un “Runtorta – Romandova”.

VSIA “Autotransporta direkcija” akceptēja šos grozījumus. Tie stāsies spēkā ar 2018. gada 1. aprīli.
No 2018. gada 1. aprīļa šajā maršrutā 22 reisu vietā autobuss veiks 18 reisus dienā, kā arī tiks mainīti autobusa kursēšanas laiki. Izmaiņas ir saistītas ar finansējuma samazinājumu no valsts budžeta.

Romandova – Runtorta un Runtorta – Romandova

Informē

Igors Kozlovs,

Ludzas novada pašvaldības sabiedriskā transporta organizators

coloring.cool