LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Nirzas ezerā papildina zivju resursus

Šā gada 28.jūnijā, piedaloties Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR Zivju resursu pētniecības departamenta Akvakultūras un ihtiopatoloģijas nodaļas vadītājai Dr. vet.med. Rutai Mednei, zivju audzētavas SIA “Rūjas zivju audzētava” pārstāvim Jānim Priedītim, Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļlatgales pārvaldes valsts veterinārajam inspektoram Gunāram Strodam, Valsts vides dienesta Rēzeknes reģionālās vides pārvaldes Kontroles sektora vecākajam inspektoram Anatolijam Petrovam un Ludzas novada pašvaldības Vides inženierim Aivara Strazdam, Nirzas ezerā tika ielaisti 10260 vienvasaras līdaku mazuļi ar vidējo svaru ~7 grami un vidējo garumu ~10 cm  mazuļi. Šī zivju resursu pavairošana notiek no Zivju fonda finanšu līdzekļiem ar Ludzas novada pašvaldības līdzfinansējumu papildus zivju resursu atražošanas valsts programmai.

Aivars Strazds,

vides inženieris

coloring.cool