LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Partly cloudy
17°C
 
A A A

Nirzas ezera krastā notika Ludzas novada atpūtas vietu atklāšanas pasākums

Atpūtas vietu atklāšana NirzāŠī gada 20.jūlijā, īsti vasarīgā dienā, kad silta saulīte mijās ar lietusgāzēm, Nirzas ezera krastā notika Ludzas novada atpūtas vietu atklāšanas pasākums.

Atpūtas vietas tiek veidotas Cirmas pagastā Zvirgzdenes ezera krastā, Ludzas pilsētā Ludzas lielā ezera krastā, Istras pagastā Vecslobodas ciemā pie skolas, Istras pagastā Vecslobodas ciemā pie bērnu dārza, Rundēnu pagastā „Skola”, Pildas pagastā „Dīķīši” un Nirzas pagastā „Skolas”. Atpūtas vietu izveide un to atklāšanas pasākums notika projekta „Tūre pa Latgali un Pleskavu”, ELRI-129 ietvaros. Šo projektu līdzfinansē Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007 – 2013.

Atklāšanas pasākumā novada iedzīvotājiem bija iespēja bez maksas baudīt dažādās aktivitātes: piedalīties jautrajos startos, lēkāt uz piepūšamās atrakcijām, vizināties ar ūdens motociklu un motorlaivu. Pasākumu pieskandināja grupas „Klaidonis” skaistās  dziesmas, Guntars Skrastiņš, kurš vadīja koncertu, arī izpildīja dažas dziesmas. Piedalījās līnījdeju grupa, bija deju apmācības un citas jautrības. Novada iedzīvotājus, kuri nenobijās no lietus, sveicināja Latgales reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs, Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns un Nirzas pagasta pārvaldnieks Andris Valeinis.

Liels paldies Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādei un  Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa darbiniekiem drošības par paraugdemonstrējumiem un drošības nodrošināšanu!

Projekta koordinatore Ludzas novadā Tatjana Juškāne

Programma

coloring.cool