LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Ludza
Mostly cloudy
6°C
 
A A A

Nikodema Rancāna konkurss izcyluokajim Latgolys regiona školuotuojim

img_8693Paguojušuo goda 13. septembrī nūtyka pyrmais Nikodema Rancāna konkursa izcyluokajim Latgolys regiona školuotuojim nūslāguma pasuokums. Tymā tyka gūdynuoti vysi nominanti, bet eipašuos bolvys – sudobra pakovsaktys – izapeļneja 9 Latgolys pedagogi Baļtinavīte Iveta Gabrāni ir vīna nu tim Latgolys pedagogim, kas paguojušajā godā izapeļneja žurejis atzineibu i īgiva specbolvu nominacejā „Par myusdīneigu un rodūšu pīeju školānu dorba tykuma audzynuošonai un omotu apvuiceibai”. Kasdīnā Iveta struodoj interešu izgleiteibā Baļtinovys pusē, vuica bārnus senejom ausšonys, izšyušonys, kruosošonys prasmem, nūsadorboj ar senejūs taututārpu pietnīceibu i restauriešonu. 

Arī šugod školuotuojus var dasaceit Nikodema Rancāna goda bolvai, kas nūtiks jau rudinī Ludzā.

Dasaceit školuotuojus Nikodema Rancāna konkursam var da 5. septembra, nūslāguma pasuokums nūtiks 25. septembrī Ludzys Kulturys nomā. Konkursu organizej Latgalīšu Kulturys bīdreiba sadarbeibā ar Rēzeknis Tehnologeju akademeju, Kulturys ministreju, Rēzeknis, Ludzys, Preiļu i Aglyunys nūvoda pošvaļdeibom. Vaira informacejis i konkursa nūlykums ite: http://latgalisubidreiba.mozello.com/nutiksonys-1/bolva/

Video arī ite:

http://latgalisubidreiba.mozello.lv/nutiksonys-1/params/post/930969/nikodema-rancana-bolvys-2015-igivieja-sena-omota-pratieja-pietneica-i-skolu

coloring.cool