LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Nebeidzama radoša esība

Sirds_majaMana un Tava, Viņa un Viņas diena rit cieši blakus. Tuvu viena otrai. Stāsta par saviem notikumiem, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, sapņiem, sajūtām. Un katram no mums ir sava Pirmā diena, kurā kopā ar mums piedzimst arī šūpuļdziesma. Tā ieaijā, nomierina, liegi pārceļ miega valstībā un  atver pasauli kā nebeidzamu radošu esību.

2013. gadā J. Soikāna Ludzas mākslas skola turpina pērn atjaunoto tradīciju un sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību organizē 2. Starptautisko bērnu vizuālās mākslas konkursu „Tavas sirds mīlestības māja – 13”.  2012. gadā konkursam tiek iesniegti 154 bērnu zīmējumi, kas pārstāv 24 izglītības iestādes un divas valstis: Latviju un Baltkrievija.

Šajā gadā konkursa mērķis ir:

  • veicināt interesi par garīgām vērtībām sevī, tuvcilvēkos, svešiniekos un pasaulē ap mums,
  • apjaust, apzināties un attēlot, izmantojot vizuālās mākslas izteiksmes līdzekļus, šūpuļdziesmu tēlus, sižetus,  ritmu, pirmatnējos priekšstatus par pasauli, labo un ļauno. Šūpuļdziesmas unikālo, universālo un lokālo dabu –  katrai tautai atšķirīgo.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties sadaļas “Kultūra” apakšsadaļā “Kultūras pasākumi, nolikumi”, Latvijas Nacionālās kultūras centra Kultūras un radošās industrijas izglītības nodaļas mājas lapā www.kriic.lv un skolas lapā http://www.draugiem.lv/jsludzams/

Konkursa darbu iesniegšanas termiņš ir 2013. gada 15. jūnijs (pasta zīmogs) un pirmās vietas ieguvējam  katrā vecuma grupā ir 24 stundas kopīga laika visai ģimenei kādā no Ludzas novada lauku tūrisma atpūtas vietām. Rezultātu paziņošana pēc 25. jūnija. Uzvarētāju apbalvošana Ludzas pilsētas svētku laikā 3. augustā.

Radošu esību vēlot,

JSLMS vārdā Sandra Vorkale

Konkursa nolikums

coloring.cool