LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Clear
-4°C
 
A A A

“ne Garlaicīgās stundas”” Pureņos

22. janvāra sestdienas rītā Pureņu pagasta tautas namā notika radošās darbnīcas “neGarlaicīgas stundas” pirmā sanākšana. Pasākuma temats – dekupāžas tehnikas izmēģināšana un pielietošana sadzīvē. Dekupāža jeb salvešu tehika ir diezgan vienkārši apgūstama un populāra dekorēšanas tehnika ar salvešu palīdzību. Ar dekoratīvo salvēšu palīdzību vecas mēbeles vai sadzīves piederumi pārveršas māsklas darbā. Darba gaitā izskata pārvērtības sagaidīja: vecais galds – uz tā tagad dzīvo pīles un ziedi zied, arī vecie un neglītie puķu podi tagad smaida jaunā izskatā.

Paldies visiem, kas atnāca un pielika fantāziju darbiņu tapšanā.

Tiekamies 5. februārī plkst. 11.00 – tautas namā, radošās darbnīcas “neGarlaicīgas stundās” leļļu izgatavošanā no parastām zeķēm!!!