LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Clear
11°C
 
A A A

Nacionālo bruņoto spēku bigbenda koncerts Ludzā

4281327_ORIGINAL_1329313620.jpg17. maijā plkst. 19.00 Ludzas Tautas nama zālē ar savu jauno koncertprogrammu „Ceļojums„ klausītājus priecēs Nacionālo bruņoto spēku (NBS) bigbends. Koncertu diriģēs un vadīs kapteinis Aleksandrs Kreišmanis.

NBS bigbenda mūziķi daudz laika pavada ceļojot cauri visai Latvijai. Tāpēc arī jaunā koncertprogramma ir veidota kā atskats uz piedzīvoto un pārdzīvoto tuvākos un tālākos pārbraucienos. Ceļojums mūzikā, ceļojums autobusā vai ceļojums laikā būs tas, par ko mūziķi vēlēsies pastāstīt saviem uzticamajiem klausītājiem.

Mūziķi koncertēs par brīvu velti, bet, ja kādam ir vēlēšanās ziedot kādu latiņu, būsim pateicīgi.

Laipni gaidīti koncertā!

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

 

coloring.cool