LV RU EN

Otrdiena, 2022. gada 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone
Ludza
Sunny
21°C
 
A A A

Nāciet uz trenažieru zāli- pēc skaistuma un veselības

S. Lazovskis uzsver, ka svarīga ir katram individuāli sastādīta programma, kas vērsta uz konkrētu problēmu zonu uzlabošanu. Tikpat svarīgs uz treniņu process, atpūta, uzturs.

Īpaša uzmanība būtu jāpievērš ārstu un pedagogu novērojumiem – bērni paliek fiziski aizvien vārgāki. Arī visbiežāk sastopamā diagnoze ir problēmas ar mugurkaulu. Vacāki nez kāpēc labprāt sagādā mājās interneta pieslēgumu, nevis rosina bērnus vai paši ar bērniem dodas uz sporta zāli. Daļa izmanto jebkuru iemeslu, lai saņemtu atbrīvojumu no sporta stundām. Daudzu slimību un liekā svara iemesls – mazkustīgais dzīvesveids. Paši braucam un bērnus vedam ar mašīnām, nevingrojam, neslēpojam, nebraucam ar riteni.

“Nepiesaucu būt fanātiķiem, novārdzināt sevi ar smagiem vingrinājumiem, bet dienā stundu veltīt fiziskām nodarbēm noteikti vajadzētu. Tāpēc aicinu ludzāniešus – nāciet kopā ar bērniem, izmēģiniet! Lai sports kļūst ieradumu. Varbūt grūti ir saņemties un atnākt, bet varu apgalvot, ka pēc pirmās reizes noteikti atkal vilks uz zāli,” atzīst S. Lazovskis

Nodarbības zālē katru darba dienu sākas no pl. 16:00 līdz 20:00 , viena nodarbība ilgst 1,5 stundu. Var runāt ar treneri arī par tikšanos sestdien un svētdien.

Maksa par vienu nodarbību – Ls 2. Ar abonementu mēnesim (Ls 18) vai trim mēnešiem (Ls 45), nodarbojoties trīs reizes nedēļā, nodarbība iznāk lētāka.

Nodarbību telpās darbojas kondicionieri, katram ir nodrošināts slēdzams, individuāls skapītis, pēc zāles apmeklējuma – duša.

Nāciet uz pirmo iepazīšanās nodarbību, lai izmēģinātu trenažierus un saņemtu trenera konsultāciju!

coloring.cool