LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Mākslas skola izsludina audzēkņu uzņemšanu!

Celojuma_marsruts_-_makslas_un_12014./2015.m.g. J.Soikāna Ludzas mākslas skola ar Ludzas novada pašvaldības atbalstu uzsāk īstenot profesionālās ievirzes izglītības programmu “Vizuāli plastiskā māksla” 30V 21100. Jaunā mācību programma tiek īstenota līdztekus vidusskolas izglītības programmai un dod iespēju sākot no 10. klases triju mācību gadu laikā apgūt vizuāli plastiskās mākslas pamatus un radoši pielietot iegūto pieredzi un atbilstoši savām interesēm turpināt izglītību nākamajā izglītības pakāpē, kurā ir nepieciešamas prasmes, iemaņas, zināšanas mākslas jomā.

Programma paredz tradicionālos, akadēmiskos mākslas mācību priekšmetus: zīmēšana, grafika, gleznošana, kompozīcija, tēlniecības pamati, laikmetīgā māksla; kā arī speciālos, kas dod ieskatu un iespēju atklāt savas dotības keramikā, papīra plastikā, floristikā, tēlniecībā, datorgrafikā un foto, tekstilmākslā, telpu dizainā un kaligrāfijā. Programmas noslēgumā audzēknis izstrādā noslēgumu darbu un saņem apliecību par profesionālās ievirzes izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla” 30V 21100.

Visus, kas nav paspējuši pieteikties mācībām J.Soikāna Ludzas mākslas skolā,

1) pirmskolas vecuma bērnus (5-6gadi) sagatavošanas grupā jeb mākslinieciskās fantāzijas akadēmijā;

2) pirmklasniekus un otrklasniekus septiņgadīgajā profesionālās ievirzes izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla” 20V 21100;

3) ceturtās klases audzēkņus piecgadīgās profesionālās ievirzes izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla” 20V 21100 trešajā kursā;

4) 10. klases audzēkņus trīsgadīgajā profesionālās ievirzes izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla” 30V 21100.

Gaidām kopā ar vecākiem, lai iesniegtu dokumentus J.Soikāna Ludzas mākslas skolas kancelejā 2. stāvā (Stacijas ielā 62, Ludza) darbdienās no 2014.gada 18. augusta līdz 27. augustam no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00. Tālrunis informācijai 26586721

coloring.cool