LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Nāciet uz Draudzības koncertu!

29. jūlijā plkst. 20:00 Ludzas pilsēta parka estrādē būs koncerts “Mūs vieno draudzība”. Jau četri gadi kā izveidotas draudzības saites ar Andrupenes Tautas namu un Jūrmalas tautas deju kolektīviem. Šogad draugiem no Jūrmalas un Andrupenes gribam pievienoties arī mēs – Ludzas Tautas nams un 5 gadu draudzības koncertu veidot kopā ar ciemiņiem. Visi mūzikas un dejas mākslas cienītāji, esat mīļi gaidīti koncertā, kur savu dejas mākslu rādīs Jūrmalas jauniešu deju kolektīvs “Zālīte”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vēlreiz”, ar dziesmu priecēs Andrupenes folkloras kopa “Sovvaļnīki” kā arī Ludzas tautas nama deju kolektīvi “Reizē”, ‘Atvasara” un “Žiks”.

Uz tikšanos koncertā!

Ludzas Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA