LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Nāciet, un būsim kopā ar “Mazo dziesmas Latvijai” uzvarētāju – Valēriju!

8. maijs Ludzai un visai Latvijai būs īpaša diena. Tā paliks prātā kā jaunas zvaigznes dzimšanas diena. Pateicoties neatlaidīgam Valērijas un skolotājas Evitas Podolecas darbam, māmiņas Sņežanas un tēva Viktora rūpēm, klausītāju tūkstošu atbalstam, uzspīdēju maza zvaigznīte – Valērija Satibaldijeva.
Vēlreiz gribas pateikties visiem superfināla 5962 klausītājiem, kuri sūtīja SMS, zvanīja, un arī tām 20193 balsīm, kuras ļāva Valērijai saņemt skatītāju simpātiju – iespēju ierakstīt pēc savas izvēles dziesmu profesionālā studijā, kura pēc tam tiks izplatīta Latvijas lielākajos medijos. Varbūt tā ir sagadīšanās, bet varbūt nē, jo izrādās, mēs jau 8. maija rītā, vēl esot Ludzā, nojautām, ka uz mājām no konkursa “Mazo dziesmas Latvijai” atgriezīsimies ar uzvaru, jo tautas nama mākslinieces Birutas prasmīgām rokām tika darināts atbalsta plakāts ar zelta kroni! Ticēsim, ka arī tas palīdzēja!
Domāju nekļūdīšos, ja teikšu, ka mēs atkal un atkal gribētu dzirdēt dziesmas Valērijas un viņas draugu izpildījumā – kopā ar Daini Skuteli, ar tēti Viktoru /ļoti lūgsim/, ar draugiem no popgrupas “Cielaviņa” un “Spices”, “Ilža”. Un tāda iespēja mums visiem būs 20. maijā plkst. 17:30 Ludzas Tautas namā. Nāciet, brauciet pie mums un būsim vēlreiz kopā LNT un apdrošināšanas sabiedrības BTA dziesmotās sacensības “Mazo dziesmas Latvijai” uzvarētāju un Latvijas cerību 2011 Valēriju Satibaldijevu. Varbūt kāds gribēs sumināt Valēriju? To droši varēs darīt!

Uz tikšanos,
Tautas nama direktore V.Razumovska