LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Nāciet gleznot, zīmēt, mālēt!

Urā! Kārtējais mācību gads tuvojas noslēgumam. Kāds ir dikti apmierināts ar savu mācību gada veikumu, cits tirpina skolotājus ar savu uzstājību līdz pēdējai skolas dienai. Jaunieši! Kad būsiet saņēmuši liecības, jūs sāksiet mocīties bezdarbībā. Tāpēc, lai šī vasara paietu lietderīgi, aicinām visus uz projekta “Iekrāso Ludzu!” īstenošanu.
Daudzi noteikti pastaigās ir pabijuši Mazā Ezerkrasta ielā. Esat ievērojuši arī veco Ludzas pirts ēku. Skats nožēlojams. Šai, Mazā Ezerkrasta ielā, pašreiz notiek remontdarbi, vasarā tie tiks pabeigti. Iela iegūs jaunus vaibstus. Tāpēc esam izdomājuši, ka pirts ēkas fasāde būtu lielisks spilgts, krāšņs šīs ielas elements. Tamdēļ tā ir jāizdaiļo – jāapglezno vecie ķieģeļi un logu ailes. Ieceres īstenošanai nepieciešamo – krāsas, piederumus nodrošina mūsu iesniegtais un Ludzas novada pašvaldībā atbalstītais projekta finansējums.
Vispirms aicinām padomāt par gleznojuma koncepciju – lūdzam izstrādāt skiču projektus, zīmējumus. Taču jāņem vērā, ka tā ir vecpilsēta, tāpēc gleznojumiem jāatbilst vecpilsētas ainavai (šoreiz tie nebūs grafiti, nezīmēsim arī piem., rūķīšus vai bārbijas utml.). Palīdziet mums ar skicēm, labāko zīmējumu autori saņems veicināšanas balvas! Bet gleznot vasarā aicināsim visus, ņemiet līdzi vecākus, sabraukušos radiniekus, brālēnus, māsīcas. Par konkrētiem laikiem ziņosim gan avīzē, gan afišās, gan mājas lapā!
Skices gaidām līdz 6. jūnijam Ludzas 2. vidusskolas kancelejā vai e-pastā: via31@inbox.lv
Ar skiču konkursa nolikumu var iepazīties šeit .

Projekta “Iekrāso Ludzu!” vadītāja,
Irīna Varfolomejeva