LV EN

Sestdiena, 2023. gada 04. februāris
Veronika, Daila
Ludza
Partly cloudy
-5°C
 
A A A

Nāciet ar bērniem uz Leļļu teātra izrādi!

“Gudrais zobiņš” ir Dainas Strelēvicas izrāde pirmskolas un sākumskolas vecumu bērniem par mutes kopšanu un vesela smaida saglabāšanu. Izrāde veidota pēc Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centra iniciatīvas. Par izrādi tās veidotāji saka : “Kas gan nezina, cik grūti dažkārt bērniem saprast kā un kāpēc nepieciešams kopt zobus? Tāpēc lieti noder par to atkal un atkal atgādināt. Smaids ir tas, kas rotā cilvēka seju, bet jaukam smaidam piedien veseli zobi. Izrādē darbojas gan cilvēki, gan lelles, gan attiecīgās vides uzskates līdzekļi. Mutei un zobiem labvēlīgie un nelabvēlīgie spēki cīnās par savām tiesībām mutē. Bez tam Zobiņam ir gudra un spēcīga komanda ar labo dakteri Circeni priekšgalā, kas laikus nāk palīgā cīņā ar zobu bojātajiem.

Izrāde ir par brīvu, kā dāvinājums visiem novada bērniem, kuri arī turpmāk rūpēsies par saviem zobiņiem.

Nāciet, brauciet, pirms tam zvanot un rezervējot vietiņas, tel. 29436881.

Būsiet mīļi gaidīti 15. martā Ludzas tautas nama lielajā zālē 16.00

Tautas nama direktore

V.RAZUMOVSKA