LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

NĀC UZ INFORMATĪVAJIEM SEMINĀRIEM UN IESNIEDZ SAVU BIZNESA IDEJU “IDEJU KAUSĀ 2011”!

28. jūnijā savu ceļu sāka inovatīvo biznesa ideju konkurss “Ideju Kauss 2011”, un mājas lapā www.idejukauss.lv ikviens var pieteikt savu biznesa ieceri un piedalīties sākotnējā atlasē. “Ideju Kauss” ir Latvijas Investīciju attīstības aģentūras realizēts inovatīvu biznesa ideju konkurss, kas Latvijā norisināsies jau piekto gadu. Konkurss dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam īstenot savu biznesa ideju un iegūt biznesa uzsākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu. Konkursa dalībnieki varēs piedalīties apmācībās, konsultēties savas biznesa idejas izstrādē ar pieredzējušiem ekspertiem un uzvarētāji saņems vērtīgas atbalstītāju un stratēģisko partneru balvas biznesa uzsākšanai – līdz pat 5000 latiem!
Lai labāk sagatavotos konkursam un veiksmīgāk startētu tajā, aicinām Tevi piedalīties informatīvajos semināros, kas notiks visā Latvijā:

► Rīgā – 14.jūlijā, pl.12:00, Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68;
► Valmierā – 20.jūlijs, pl.13:00, Vidzemes augstskola, Cēsu iela 4;
► Rēzeknē – 26.jūlijā, pl.14:00, vieta tiks precizēta;
► Ventspilī – 28.jūlijs, pl.13:00, Ventspils augstskola, Inženieru iela 101a;
► Jelgavā – 2.augusts, pl.13:00, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33.

Semināros uzzināsi, kā iesniegt savu ideju un kā labāk sagatavoties konkursam, kā idejas tiks vērtētās, kā arī dzirdēsi pagājušo gadu dalībnieku un uzvarētāju pieredzi.

Piesakies uz semināru norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, kā arī pilsētu, kurā apmeklēsi semināru, sūtot informāciju uz e-pastu: madara.berzina@turiba.lv.

Informācija par semināriem un konkursu: www.idejukauss.lv

Konkurss “Ideju kauss 2011” tiek rīkots darbības programmas “Uzņēmējdarbība un inovācijas” aktivitātes “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta “Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” īstenošanu. Konkursu rīko LIAA, rīkotājs un stratēģiskais partneris – Biznesa augstskola Turība, stratēģiskais partneris – SEB Banka.
Ideju Kausu 2011 atbalsta: Lattelecom, DDB, Draugiem.lv, Lietišķās informācijas dienests, Tallink Hotel, Creative Andrejsala.
Ideju Kausa 2011 informatīvie partneri: LNT, SWH, Delfi.lv, LURSOFT, Nozare.lv, JCDecaux, MarketMedia, cvonline.lv, 1188.lv, inbox.lv, biznesam.lv, zo.lv, Dienas Mediji, StudentNet.lv, Grafija, news.lv, novonews.lv, calis.lv, LETA, Kapitāls, Latvijas Pašvaldību savienība, Valsts izglītības un attīstības aģentūra.

Papildu informācija:
Madara Bērziņa
Projekta “Ideju Kauss 2011” administratore
Biznesa augstskola Turība
Tālr.: 67625371, mob.tālr. 26348867
e-pasts: madara.berzina@turiba.lv