LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Nāc un eglītes mirdzumā Laimi dedz!

Ziemassvētki ir laiks, kad gan dabā, gan dvēselē gaisma uzvar tumsu, izcīnot mūžīgo cīņu starp labu un ļaunu. Tas ir brīnumains laiks, kad uz pasauli var paraudzīties bez naida un dusmām un atbrīvotā dvēsele kaut uz brīdi atgūst mieru. Tas ir laiks, kad tiek nolīdzināti parādi un aizmirstas ķildas, kad tiek pārvērtēts un izvērtēts padarītais, kad cilvēkā stiprāk nekā jebkad rodas vēlēšanās darīt labu. Ziemassvētki ir brīdis, kad nepieciešama sakārtotība, līdzsvara izjūta un miers gan apkārtējā pasaulē, gan sevī.

Ziemassvētki – laiks, kad vēlamies apvienot balto gan sevī, gan dabā. Baltam kļūt nozīmē kļūt atpestītam, kļūt skaidram, daiļam un labam reizē. To visu vēlot sev un Jums, cienījamie ludzānieši aicinu Otrajos Ziemassvētkos 26. decembrī plkst. 15:00 uz sarīkojumu Ludzas Tautas namā “Lai sniegpārslas ir kā katra sargeņģelis!” Sanāksim, baudīsim lielo un mazo mākslinieku koncertu, dejosim. Ballē mums savas dziesmas dāvās mūziķes Sanda un Jana. Ieēdīsim piparkūku un ar mīlestību un gaišumu piepildīsim savas dvēselītes.
Saudzīgām rokām satvēruši Ziemassvētku brīnumu, dosimies pretī Jaunajam – Pūķa gadam. Bet ienākot Jaunajā, parasti jāatskatās un jāpateicas aizejošajam, kaut brīdi jātiekas ar saviem līdzcilvēkiem, bez kuriem daudzi prieka un laimes mirkļi būtu aizlavījušies garām. Nāksim paši un aicināsim savējos uz pilsētas Jaungada balli “Nāc un eglītes mirdzumā Laimi dedz!” 30. decembrī plkst. 19:00. Ballē kopā ar mums būs atraktīvais ansamblis “Trīs vīri laivā!' no Andrupenes.
Jau ar 19. decembri līdz 27. decembrim, iegādājoties ieejas karti 3 Ls vērtībā, Jūs varat kļūt par balles viesi /uzziņas pa tel.29436881-Valentīna/, ieejas kartes irierobežotā daudzumā.

Lai mierīgas ir Jūsu sirdis un gaišas sveces deg Adventes vainagā, lai patiesi laimīgs ir jaunais Pērtiķa gads!

Ludzas Tautas nama direktore V. RAZUMOVSKA