LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

“Nāc un dari” visiem Latvijas novadu cilvēkiem!

Tā kā visi esam pašvaldību iedzīvotāji, īpašs gandarījums, ka šajā sarežģītajā novadu reformu laikā pašvaldību vadītāji kopā ar savu komandu visādā veidā sekmē šo procesu. Aicinām arī Jūsu pašvaldības uzņēmumus kļūt par partneriem un pieteikties “Nāc un Dari”: Maksims Vlasenko, mob.tālr. 27820000, e-pasts [email protected]. Linda Zaharova mob. Mob.tālr.: 29879622, e adrese: [email protected]. Sandra Gūtfrice mob.tālr. 29985244.

Reģistrēties kartes saņemšanai var portālā http://www.nacundari.lv/ un visās NVA filiālēs. Katrs bezdarbnieks saņem personificētu “Iespēju karti”, kurā norādīts kartes īpašnieka vārds, uzvārds, kartes numurs un derīguma termiņš. Rīgā kartes tiek izsniegtas Rīgas domes sociālajos dienestos, bet ārpus Rīgas kartes tiek izsūtītas pa pastu. Savukārt tos, kas aizpildījuši pieteikuma anketu Iespēju kartei, aicinām tās izņemt un lietot!

Mēneša laikā ir pieteikušies jau turpat 30 partneri un izsniegtas vairāk kā 3500 Iespēju kartes visā Latvijā. Uzņēmēji ir novērtējuši abpusējo izdevīgumu: lojālu pircēju ieguvi, korporatīvā tēla veidošanu u.c. Piemēram, Rīgas Zooloģiskais dārzs, pirmais “Iespēju kartes” partneris, bezdarbniekiem dod iespēju iegādāties 5 ieejas biļetes ar 50% atlaidi, būvniecības nams Kurši piedāvā 12% atlaidi 13 veikalos visā Latvijā, Ģimenes aptieka piedāvā atlaides noteiktām preču grupām, Gaujas Nacionālais parks piedāvā 50% atlaidi ieejas biļetēm, SIA “Annels” piedāvā 15% atlaidi rotaļu laukuma apmeklējumam tirdzniecības centros u.c. skat. www.nacundari.lv.

Apsveicama ikviena iniciatīva un sadarbība, kas aktivizē jebkādus resursus, savstarpēji uzlabojot kā iedzīvotāju, tā biznesa situāciju pašvaldībā. Tas nozīmēs palīdzēt bezdarbniekiem, nevis iedodot rokās naudu, bet pēc iespējas dažādās jomās sniegt viņiem pakalpojumus ar atlaidēm.

coloring.cool