LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Clear
11°C
 
A A A

Nāc tikties ar vienaudžiem – Ceļa meklētājiem!

Studentu ALFA, sadarbībā ar biedrību „Ceļa meklētāji” un Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru aicina Tevi, jaunieti, uz tikšanos „JAUNIEŠI – JAUNIEŠIEM” sestdien, 18.01. plkst.15.00 Bērnu un jauniešu centrā.

Tevi sagaida:

• Interesanti piedzīvojumu stāsti;

• Aktivitāšu pieturas;

• Jauni draugi, labs garastāvoklis un daudz kas cits!

 Uzziņai:

baakugunisCeļa Meklētāji (no angļu vai. “Pathfinders”) ir starptautiska organizācija, kas domāta pusaudžiem no 10-15 gadu vecumam. Ceļa Meklētāju organizācijas pirmsākumi meklējami ASV vairāk kā 50 gadus atpakaļ. Ceļa meklētāju klubi darbojas vairāk nekā 130 pasaules valstīs, kur vairāk nekā miljons Ceļa Meklētāju ir apvienoti 30 000 klubos.
Latvijā Ceļa Meklētāju kustība darbojas kopš 1996. gada. Latvijā darbojas 18 klubi dažādās Latvijas pilsētās.Organizācijas pamatā ir vēlme attīstīt gan garīgās, gan fiziskās, gan intelektuālās dotības. Visa pamatā ir centieni mācīt pusaudžiem veidot personiskas attiecības ar Dievu, kas dzīvē ir pats galvenai.

coloring.cool