LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly clear
-7°C
 
A A A

Mūžizglītības projekta aktivitātes

Marta beigās projekta “How museums, galleries, libraries and archives contribute to lifelong learning” (Nr 2011-1LV1-LEO04-02149 1) ietvaros notika otrā partneru tikšanās Parīzē. Projekta vadošais partneris ir Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka, tajā piedalās Lietuvas, Francijas, Portugāles, Turcijas, Polijas, Itālijas bibliotēku, muzeju un arhīvu darbinieki.

Tikšanās reizē tika diskutēts par projekta uzdevumu veikšanu, pārrunāts pienākumu sadalījums, diskutēts par publicitātes iespējām. Semināra laikā notika arī praktiskas nodarbības. Partneri no Debicas novadpētniecības muzeja (Polija) piedāvāja aktivitāti, kura mudināja izjust to, kā jūtas neredzīgie cilvēki. Portugāles partneri iepazīstināja ar Azoru salu Universitātes bibliotēkas mājas lapas iespējām.

Semināra gaitā tika apmeklēta Margaritas Duras vārdā nosaukā Parīzes publiskā bibliotēka un Francijas Nacionālā bibliotēkā.