LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Muzejā atklāta izstāde „Ziedi mākslā, mūzikā, dzejā”

IMG_4981Ludzas Novadpētniecības muzejā skatāmi Zilupes mūzikas un mākslas skolas audzēkņu radošie darbi. Mūsu novada iedzīvotāju ievērībai zilupieši ir sagatavojuši izstādi ar poētisku nosaukumu ”Ziedi mākslā, mūzikā, dzejā”.

IMG_4994Šā gada 6. martā akordeonu un vijoļu melodisko skaņu pavadījumā un liriskā noskaņā, ko radīja Zilupes skolas muzikantu, dziedātāju un deklamētāju priekšnesumi, notika mūsu iepazīšanās ar jauno mākslinieku darbiem.

Pasākuma vadmotīvs – ziedi, tiem veltītas poētiskas rindas, par tiem radītas neskaitāmas leģendas. Ziedi – galvenie izstādē aplūkojamo gleznu varoņi.

IMG_5007Izstādes izveides ideja pieder Zilupes mūzikas un mākslas skolas pedagoģei Ludmilai Luckānei, vizuāli plastiskās mākslas pasniedzējai. Ludzas Novadpētniecības muzejā izstāde būs skatāma līdz 2015. gada 8. aprīlim.

Rita Kučāne,

komunikācijas un

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool