LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Mūžam nedzīstoša sāpe mūsu tautas dvēselē

Kā ik gadu, arī šogad 25. martā plkst. 13:00 pie komunistiskā genocīda upuru piemiņas akmens dzelzceļa stacijā notiks svētbrīdis. Tas ir laiks, kas iesēdies atmiņā ar sāpēm, necilvēcisku rīcību, asarām un pārdzīvojumiem.

Pasākumā piedalīsies novada domes vadība, Romas katoļu baznīcas prāvests Jānis Kolns, politiski represēto apvienības vadītājs Igors Kraģis, represētie un jaunsargi ar savu komandieri Ivaru Novožilovu. Svētbrīdis ir vajadzīgs mums, dzīvajiem, lai to nodotu jaunajām paaudzēm un lai atcerētos un pieminētu izsūtītos un bojā gājušos, kā arī novēlētu veselību, izturību tiem nedaudzajiem, dzīviem palikušajiem. 

Autobuss pie Tautas nama Jūs gaidīs plkst. 12:45.

Tautas nama direktore V.Razumovska

coloring.cool