LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Mūsu tenisistam Edgaram Brilim – sudrabs “Jēkabpils kausa 2016” izcīņā

Teniss_Jekabpils_kauss13.un 14. augustā Jēkabpilī viesojās tenisisti no visām Latvijas malām, lai cīnītos par titulu “Jēkabpils kauss 2016”. 

Laika apstākļi nelutināja arī šajās brīvdienās. Turnīrs sākās jau sestdien no paša rīta un noslēdzās tikai svētdienas vēlā vakarā. Turnīrā ar Jēkabpils tenisistiem spēkiem mērojās arī spēlētāji no Ludzas, Skrīveriem, Ventspils un Rēzeknes.

Vienā pusfinālā tikās Edgars Brilis no Ludzas ar Igoru Mašalu no Skrīveriem, kuru spēle bija visskatāmākā visā turnīrā. Divarpus stundu cīņā pārāks izrādījās Edgars Brilis ar rezultātu 6:4; 6:0. Otrajā pusfinālā tikās Armands Buks un Andrejs Krūmiņš, kurš arī tika finālā ar rezultātu 6:4; 7:5.  Līdz ar to cīņā par 3. vietu tikās Armands Buks ar Igoru Mašalu. Viņu spēle izvērtās trīs setos uz nepilnām trīs stundām. Bronzas medaļu ieguva Armands Buks.

Finālspēlē Edgars Brilis jau otro gadu pēc kārtas pieveica Andreju Krūmiņu ar rezultātu 6:4 6:3.

Papildu vienspēlēm tika aizvadīts arī dubultspēļu turnīrs. Tikai pēc kopējo punktu skaitīšanas ar minimālo vienu punktu pārsvaru par spēcīgāko pāri kļuva Igors Mašals ar Raivo Vilku. 2. vietā ierindojās Edgars Brilis ar Elviju Siniju, kuriem izrādījās par vienu punktu vairāk nekā 3. vietas ieguvējiem Armandam Bukam un Andrejam Krūmiņam. 

Informācijas avots: www.jekabpilssc.lv

coloring.cool