LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 20. oktobris
Leonīda, Leonīds
Ludza
Cloudy
5°C
 
A A A

Mūsu skolēni – lieliski matemātiķi!

Šogad 20. martā norisinājās Ludzas, Ciblas un Zilupes novadu apvienības matemātikas olimpiāde 4. klases skolēniem. Godalgoto vietu ieguvējiem (tajā skaitā 8 no Ludzas novada skolām), tika piedāvāta iespēja piedalīties Latgales reģiona 15.atklātajā matemātikas olimpiādē, kas 14. aprīlī norisinājās Daugavpilī.

Liels prieks, ka Latgales reģiona 15. atklātās matemātikas olimpiādes apbalvoto dalībnieku vidū ir mūsu novada skolu 4. klašu audzēkņi. Mārtiņš Kravčenko no Pildas pamatskolas un Einārs Kozačkovs no Ludzas mūzikas pamatskolas 171 dalībnieka konkurencē izcīnīja godalgoto 1.vietu! Savukārt Ludzas pilsētas ģimnāzijas audzēknis Einārs Borisovs (pedagoģe Nellija Žuka) saņēma Atzinību.

Mārtiņa matemātikas skolotāja un klases audzinātāja Anita Veženkova par viņu raksta: – Zēns ir ļoti mērķtiecīgs, ar lielu gribasspēku un gatavību iesaistās jaunās nodarbēs, vēlas iegūt jaunas zināšanas. Mārtiņam ļoti labi padodas visi mācību priekšmeti. Interesē daudzas dzīves jomas. Patīk arī matemātika, turklāt viņš labprāt risina nestandarta uzdevumus, kur nepieciešama loģiskā domāšana. Ārpus mācību darba apmeklē treniņu nodarbības Ludzas novada Sporta skolā, piedalās un izcīna godalgotas vietas arī sporta sacensībās. Pateicos Mārtiņam par apzinīgi veiktu darbu! Vislielākā pateicība arī zēna vecākiem! Tikai kopīga sadarbība veido mūsu bērnus par zinošiem, radošiem un veiksmīgiem cilvēkiem! Vēlu Mārtiņam arī turpmākajos darbos veiksmi un panākumus!

Savukārt par Eināra panākumiem skolā saka: – Šis rezultāts nav nejaušība, jo skolotāja Aina Petrovska, kas māca zēnu, raksturo viņu kā neatlaidīgu, apzinīgu, atbildīgu un gudru audzēkni. Īpašu paldies sakām Eināra vecākiem, kas vienmēr iedrošina, palīdz un atbalsta! Paldies par ieguldīto darbu Eināram un skolotājai Ainai Petrovskai. Apsveicam!

Sagatavoja

Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

Publicitātes foto

coloring.cool