LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Mūsu novadnieks piedalās TV3 šovā “Saimnieks meklē sievu!”

saimnieks-mekle-sievu-alfrids-lijzovskis-46080439TV3 šovs Saimnieks meklē sievu ir apliecinājis, ka tas ir lielisks piedzīvojums vasaras garumā! Šovā ir iespējams satikt un iepazīties ar līgaviņām, kuras nebaidās no lauku dzīves un darbiem. Pirmajā šova sezonā nopietnas simpātijas radās starp Jēkabpils pusē dzīvojošo dabas bērnu, bitenieku Kasparu. Viņš un Gunita pēc gada kopā būšanas 2013.gada vasarā viens otram sacīja vārdu. Neilgu laiku pēc tam savā lauku sētā gredzenus mija arī Salacgrīvas Sandis un Marita, kuri tika devēti par populārāko pāri šova Saimnieks meklē sievu ietvaros. Nav noslēpums, ka Saimnieks meklē sievu ir palīdzējis sastap arī savu īsto otrās sezonas dalībniekam Jānim Liņķim, kuru kāda dāma pamanījusi, skatoties raidījumu.

Foto: delfi.lv

Šajā vasarā tiek veidota šova Saimnieks meklē sievu trešā sezona, tāpēc visi sirdī brīvie zemnieki, lauksaimnieki, dārzkopji, aitkopji un citu saimniecību vadītāji, kuriem nav sanācis laiks atrast sievu, sarosījās un pieteicās šovam, kuru vidū ir arī mūsu novadnieks Alfrids Lijzovskis no Cirmas pagasta. 

Alfrids ir saimnieks, kurš pavisam nesen ir kļuvis par mājas Ūsiņi īpašnieku, līdz tam viņš dzīvojis Rēzeknē. Lai arī Alfrids strādā algotu darbu, viņš ir paspējis iekopt skaistu saimniecību ar ābeļdārzu, zivju dīķi un pirtiņu.

Mājā veikts kapitālais remonts un Alfrids saka, ka tajā var baudīt ne tikai lauku, bet arī pilsētas ērtības. Alfrids vēlas saņemt vēstules no sievietēm  vecumā līdz 50 gadiem, kas būtu gatavas nākt pie viņa un saimniekot.

Alfrids sola topošajai saimniecei arī aktīvu sabiedrisko dzīvi, jo viņa saimniecība atrodas starp Rēzekni un Ludzu, un arī viņš pats neesot nekāds mājās sēdētājs. 

coloring.cool