LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

Mūsu novadniekiem panākumi šautriņu mešanas sacensībās Tallinā

Attēlā: Vīru komanda, no kreisās – G. Ozoliņš, L. Naglis, A. Šutka, J. Kondrāts.

Pēc 1,5 gada pārtraukuma atsākās ilgi gaidītās šautriņu mešanas, jeb “Darts” sacensības. No 10.09-12.09 Tallinā notika “Baltic Cup”, kurā piedalījās arī šautriņmetēju komanda “50+1” no Kārsavas.

Komandu sacensības, kurās piedalījās 4 vīrieši – Jānis Kondrāts, Laimonis Naglis, Aivars Šutka, Gunārs Ozoliņš notika vairākās kategorijās: Individuāli, pāros un komandas sacensībās līdz 9 legu uzvarai. Visas kategorijās ieņemtās vietas iegūst punktus un veido kopsummu, un attiecīgi pēc tā notiek vietu sadalījums.

Šogad Baltijas kausā startēja 30 vīriešu komandas un 7 sieviešu komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sacensības notiek intensīvā režīmā, 3 dienas, bet atkalredzēšanās prieks un gandarījums no spēlēm ir nenovērtējams.

Vīru komandu konkurencē “50+1” ieguva augsto 6. vietu! Augstākais sasniegums – Aivaram Šutkam – 3. vieta individuālajā konkurencē. Laimonis individuāli arī uzrādīja augstvērtīgu rezultātu – 5. vieta! Arī Jānis un Gunārs komandu kategorijā uzrādīja izcilus rezultātus!

 

Attēlā: A. Šutka, 3. vieta individuāli.

Dāmu komandas sastāvā piedalījās Marija Ružāne, Anita Puncule, Signe Sinkeviča, Diāna Grabčika. Dāmas 7 komandu konkurencē palika 6 vietā. Labāko rezultātu uzrādīja Anita Puncule un Signe Sinkeviča individuālajās sacensībās iegūstot 5. vietu. 

Attēlā: sieviešu komanda no kreisās – M. Ružāne, A. Puncule, D. Grabčika, S. Sinkeviča.

Veiksmi komandai turpmākajos startos un katram individuāli! Komanda saka lielu paldies Ludzas novada domei, SK Kuorsova, ZS Debesvītoli. 

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe

coloring.cool