LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Mūsu handbolistiem – pēdējās spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā

Latvijas vīriešu handbola izlase ceturtdien, 15. jūnijā, Valmierā aizvadīs priekšpēdējo Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli, uzņemot Ungārijas valstsvienību.

2018. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs, kas sākās 2016. gada novembrī, tuvojas noslēgumam. Latvijas vīriešu handbola izlase tika ielozēta 1. kvalifikācijas grupā kopā ar Dāniju, Ungāriju un Nīderlandi. Pēc vairākiem zaudējumiem iepriekšējās spēlēs Latvija izredzes kvalificēties ir zaudējusi un, neatkarīgi no atlikušo spēļu rezultātiem, ierindosies ceturtajā vietā grupā. Pēdējās divas kvalifikācijas turnīra spēles Latvija aizvadīs savā laukumā pret Ungāriju un izbraukumā pret Dāniju.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas handbolisti ne spēcīgākajā sastāvā aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Lietuvu, abās reizēs piedzīvojot pārliecinošus zaudējumus (30:40, 23:36).
Pirms došanās uz Valmieru valstsvienībai pievienojās mūsu līderi Dainis Krištopāns,  Aivis Jurdžs un citi. Vairāki spēlētāji šajā sabraukumā valstsvienībai nepalīdzēs veselības problēmu vai personisku iemeslu dēļ. Uz Valmieru devušies arī vairāki jaunie spēlētāji, kuri aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajās pārbaudes spēlēs piedzīvoja debiju valstsvienībā – Ņikita Pančenko, Guntis Piļpuks (Latgols) un Artūrs Meikšāns (Latgols).
Latvijas un Ungārijas valstsvienību spēle norisināsies ceturtdien, 15. jūnijā, plkst. 19:35 Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā.

Biļešu cena gan iepriekšpārdošanā, gan pirms spēles – 5 eiro. Bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas, skolēniem un pensionāriem, uzrādot apliecības, 50% atlaide. Tiešraidē spēli demonstrēs kanāls LTV7.

Pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas sagatavoja

Ērika Bondarenko,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto no turnīra spēles, kurā Latvijas izlase savā laukumā spraigā cīņā ar 27:29 atzina Nīderlandes pārākumu. Autors: Raivo Sarelainens

Plašāka informācija – www.handball.lv

coloring.cool