LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

“Latgols” handbolisti cīnās virslīgā. Atbalstīsim savējos!

LatgolsSvētdien, 5. maijā izšķirošajā Latvijas Handbola Virslīgas čempionāta vīriešiem pusfināla sērijas spēlē uzvaru izcīnīja sporta kluba „Latgols” handbolisti. Ludzānieši ar 21:19 savā laukumā pieveica „LSPA/NB SAN” komandu un sērijā uzvarēja ar 2-1. Finālā čempioni „SK Latgol” tiksies ar Dobeles „Tenax” jau šosestdien, 11. maijā plkst. 16:00 Ludzas sporta hallē.

Latvijas Handbola Virslīgas čempionāta sievietēm sacīkstē par trešo vietu uzvaru pirmajā mačā izcīnīja „SK Latgols”, kas izbraukumā ar 33:31 pieveica „Dobeles SS”. Nākamo spēli abas komandas aizvadīs 11. maijā plkst. 14:00 Ludzas sporta hallē. Trešais mačs, ja būs nepieciešams, notiks plkst. 12:00 dienu vēlāk Ludzā.

Nāciet un atbalstiet savējos!

coloring.cool