LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Mums izdevās!

labdaribas_akcija_2016Noslēgusies mūsu kopīgā labdarības akcija “Dosim cerību!’’.

Novembrī Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs (BJC), Sarkanā Krusta Ludzas komiteja un “Ludza TV” aicināja atbalstīt sešgadīgā ludzānieša Kirila ģimeni un Raipoles jaunieti Raimondu.

Kirilam saziedotie līdzekļi vajadzīgi regulārām fizioterapijas procedūrām, lai nostiprinātu muskulatūru un dotu zēnam cerību iemācīties pašam staigāt. Raimonds ir apņēmības pilns uzveikt multiplo sklerozi – slimību, kas aktīvo un dzīvespriecīgo puisi ir piesaistījusi pie gultas.  

Mums visiem ir liels prieks un gandarījums par ziedotāju atsaucību! Pēc tam, kad 4. decembrī tika pārtraukta skaidras naudas vākšana ziedojumu kastītēs, līdz Ziemassvētkiem naudu varēja pārskaitīt uz bankas kontu. Šai laika posmā Raimonda kontā ir ieskaitīti vēl 147,50 eiro, bet Kirila kontā – 92,50 eiro. Līdz ar to Raimondam ir saziedoti 1200,13 eiro, Kirilam – 1058,15 eiro.

Par šiem līdzekļiem Kirilam visu gadu mūsu slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā varēs veikt visas vajadzīgās procedūras, arī zemūdens masāžu.

Raimondam savāktie līdzekļi bija atbalsts ļoti gaidītā trenažiera iegādei.

Kirila māmiņa no visas sirds pateicas visiem ziedotājiem: — Es nebiju cerējusi, ka izdosies savākt tik lielu summu. Kad piezvanīja no slimnīcas un paziņoja, cik naudas ieskaitīts, sākumā pat nenoticēju. Paldies jums visiem!

Raimonda māmiņa pateicas akcijas ierosinātājiem un katram, kurš atsaucās: – Protams, ļoti svarīga ir finansiālā palīdzība, bet mums tik liels atbalsts bija katrs laba vēlējums, katrs telefona zvans, kas apliecināja, ka neesam vieni, ka tik daudz cilvēku – gan pazīstamu, gan līdz šim neiepazītu – gatavi palīdzēt. Raimondam tas deva spēkus un cerību. Sirsnīgs paldies Jums visiem!

Šī akcija noslēgusies, bet ļoti gribētos, lai mums izdodas ikdienā pamanīt, kuram šai brīdī vajadzīga mūsu palīdzība! Lai Kirila un Raimonda ģimenēm pietiek optimisma un izturības Jaunajā gadā! Raimond, lai mūsu labās domas dod Tev spēku!

Korespondente Vanda ŽULINA

coloring.cool