LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Mums ir savs Superpuika

23.novembrī Rīgā, Tehniskās jaunrades namā, norisinājās konkursa Superpuika 2018 otrā kārta, kurā par 10 finālistu vietām sacentās 33 vienpadsmit un 12 gadus veci zēni no visas Latvijas. Tiesības piedalīties konkursa otrajā kārtā viņi bija ieguvuši, parādot labākos rezultātus pirmajā kārtā, kurā piedalījās vairāk nekā simt dalībnieki no visas Latvijas.

Liels prieks, ka desmit finālistu vidū ir Ludzas pilsētas ģimnāzijas 6. klases skolnieks Teodors Romanovskis. Pavasarī notiks konkursa fināls, kurā noteiks 2018. gada Superpuikas titula ieguvēju. Finālsacensības varēs vērot arī Latvijas televīzijas skatītāji. Turēsim īkšķus par Teodoru, bet jau tagad varam viņu apsveikt! Būt 10 labāko vidū ir liels panākums.

Konkursa programmā bija vairāki sacensību veidi: fiziskās sagatavotības pārbaude, automobiļa modeļa veidošana no papīra, kokapstrāde, radošais uzdevums – šoreiz grāmatas noformējuma veidošana.

Vanda Žulina

coloring.cool