LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Mīļi sveicieni Ludzas novada bērnunama bērniem no mūsu draugiem Vācijā, Luderes skolas bērniem

Bernu_nams_Luderes_davanasPirms Ziemassvētkiem Ludzas novada bērnu namā-patversmē tika saņemtas dāvanas no mūsu Vācijas draugiem – Luderes sākumskolas. Nelielās skoliņas 28 skolēni vecumā no, 7 – 10 gadi, kopā ar savu skolotāju Ricarde Hagedorn bija sagatavojuši un skaisti sapakojuši dāvanas, lai kopā ar sirsnīgu vēstuli un Ziemassvētku sveicieniem savos zīmējumos tās nosūtītu tālajiem draugiem Latvijā – mūsu bērnunama Ābelīte bērniem. 30. decembrī bērnu nama-patversmes Jaungada pasākumā šīs dāvanas tika pasniegtas bērnu nama audzēkņiem. Košās paciņās – grāmatas vācu valodā, galda spēles, zīmuļi, pildspalvas, krāsas, dažādas rotaļlietas, adītas zeķes, puzles, lietoti apģērbi, saldumi – šīs dāvanas no sirds iepriecināja bērnu nama audzēkņus.

Bernu_nams_Luderes_davanas_2Luderes bērni rakstīja: „Visskaistākais Ziemasvētkos ir būt kopā ar mīļiem cilvēkiem un just, ka neesi viens. Dāvanas, protams, arī ir kolosāli, bet jaukākais ir tās izpakot: sagaidāmais prieks – kam tas varētu būt? Kam tā jāsaņem? Maināmies? Mūsu skolas bērni gribētu mēģināt sagādāt jums prieku. Mūsu ļoti mazās pamatskolas Luderē bērni uzzīmēja savās bildēs, kā viņi šeit Vācijā svin Ziemassvētkus. Iespējams pie jums ir pavisam citādi. Vai jūs 25 bērni un jaunieši svinat svētvakaru visi kopā? Kā pie jums arī jānotiek, mēs jums vēlam jums kopā skaistus, prieka pilnus svētkus. Mēs domājam par jums un sūtām mīļus sveicienus. Mēs ar prieku gatavojām, saiņojām dāvanas un mēs ceram, ka katram būs kas, par ko priecāties!”

Auertales skolas Luderē bērni un skolotājas

coloring.cool