LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Mīlestības svētki 2011 Istalsnā

Valentīndienas priekšvakarā Istalsnas klubā uz groziņu vakaru pulcējās pārvaldes, iestāžu darbinieki, pašdarbnieki, lai kopīgi atpūstos un svinētu svētkus.

Valentīndiena ir tā diena, kad parasti cilvēki ir laipni, mīļi, smaidīgi. Pasākuma organizatori Imants un Rita Bogomoli bija parūpējušies, lai pasākums būtu interesants un noritētu mīlestības gaisotnē.

Kungiem tika dots uzdevums uzpost daiļā dzimuma pārstāves un uzmodelēt Valentīndienas svētku tērpus un prezentēt tos. Izrādījās, ka vīriešiem ir ļoti bagāta fantāzija, jo tērpi tapa ļoti koši un savdabīgi. Vakara gaitā tika dziedātas dziesmas, lasīta dzeja, dejots un iets rotaļās. Šāda kopā būšana ir ļoti nepieciešama, jo cilvēkiem tā neļauj noslēgties sevī; arī ikdienā rast kopēju valodu un risināt problēmas ir daudz vienkāršāk.

Vakara izskaņā pagasta pārvaldes vadītāja Antoņina Sjakste pateicās Istalsnas kluba vadītājam Imantam Bogomolam par ieguldīto darbu un interesantajiem pasākumiem šajā nelielajā kultūras saliņā. Nav nepieciešams nemaz tik daudz, lai varētu būt kopā un svinēt svētkus – labu noskaņu, mīļu, sirsnīgu kolektīvu un vēlēšanos atpūsties.

Vakara dalībnieki