LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Mīlestība mūža garumā

wpid-AKu3qZPgPfkViens gudrais ir teicis: „Iesākumā Dievs radīja tikai vīrieti. Dievs bija viņu nodrošinājis ar visu – ēdienu, dzērienu, pajumti. Bet vienalga vīrietis staigāja noskumis. Dievs juta, ka vīrietis jūtas vientuļš. Tādēļ Dievs teica: „Nav labi, ka tu esi viens. Es tev radīšu dzīves biedru”. Dievs neradīja sievieti no vīrieša galvas, lai tā nevaldītu pār viņu, un neradīja arī no vīrieša pēdas, lai vīrs pār sievu nevaldītu, bet gan radīja no vīrieša ribas, lai viņa sieviete būtu viņam vienmēr blakus, lai tie būtu viens vesels, lai tie dāvātu viens otram mīlestību, uzticību, līdzjūtību, priekus un bēdas, pavadītu ik dienu kopīgi, visā mūža garumā.”

Šī atziņa pilnā mērā ir par cilvēkiem, kuri savu Mīlestības eņģelīti prot nosargāt un neaizbaidīt daudzu gadu garumā. Klāt ir tā reize, kad Ludzas Tautas namā vēlamies sumināt tos ludzāniešus, kuri kopā roku rokā ir nosoļojuši 50 gadus un savās sirdīs iedeguši un saglabājuši Zelta mīlestības zvaigzni. Esam apzinājuši tos laimīgos, kuri šogad atskatījušies uz kopā nodzīvotajiem 50 gadiem. Zelta valsis jau noskanējis Lilijai un Mihailam Ļebedeviem, Valentīnai un Oļegam Kleščenkoviem, Ludmilai un Nikolajam Karpoviem, Valentīnai un Leonīdam Jakovļeviem, Staņislavai un Geronīmam Ruško, Lilijai un Aleksejam Kaļiņiniem, Verai un Jānim Batņiem, Frančiskai un Jevģenijam Kondratjeviem.zolotaya-svadba-5

Aicinām radus, draugus, kaimiņus un paziņas šajā zelta kāzu jubilāriem neaizmirstamajā dienā 24. oktobrī plkst. 18.30 atnākt uz Ludzas Tautas namu, lai sarīkojumā „Mīlēt – nozīmē dzīvot!” sumināt un labu vēlēt cilvēkiem, kuri, neskatoties uz dažādām grūtībām un lielo dzīves pieredzi, pratuši saglabāt savu mīlestību.

Uz tikšanos,

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool