LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Mežaparka estrādē tapis unikāls pašvaldību veidots rododendru dārzs

Piektdien, 18. oktobrī, 119 pašvaldības kopā ar Rīgas domi, SIA “Rīgas meži” un Latvijas Pašvaldību savienību piedalījās rododendra dārza izveidē. 

Pašvaldības katra savu rododendru iestādīja atbilstoši novada vai pilsētas atrašanās vietai kultūrvēsturiskajos novados – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Rīgā. Katra pašvaldība par iestādīto košumkrūmu saņēma arī sertifikātu, un pie katra no tiem tiks izvietota attiecīga informatīva plāksne. Pasākuma laikā notika ekskursija pa Mežaparka Lielās estrādes teritoriju, lai novērtētu līdz šim paveikto jaunās estrādes būvniecībā.

Par godu Ludzas novadam Kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” rododendru “Miks” iestādīja Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs. 

Arī Ludzas novadam Mežaparka estrādē savs rododendrs “Miks”

Kopbilde: F64, SIA “Rīgas meži”.

Plašāka informācija par šo projektu pieejama https://www.lps.lv/lv/zinas/lps/5103-mezaparka-estrade-tapis-unikals-pasvaldibu-veidots-rododendru-darzs

coloring.cool