LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija
Ludza
Sunny
27°C
 
A A A

“Meža dienas 2021” ietvaros iestāda kokus Gaismas dārza teritorijā

Projekta “Gaismas dārza ainaviskās vides pilnveidošana” īstenošanas un “Meža dienas 2021” ietvaros, 24. septembrī  Ludzā norisinājās koku stādīšanas talka, ar vadmotīvu “Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu tās ainavu”. Tās laikā pašvaldības darbinieki un Ludzas pilsētas vidusskolas 12. b klases audzēkņi, kopā ar pasniedzēju iestādīja 61 koku/ krūmu stādu. 

Tāpat parka labiekārtošanas darbu ietvaros norisinājās informatīvi izglītojošas apmācības, lekcija “Ainavas veidošana un tās nozīme”. Tās vadīja AS “Latvijas valsts meži” Ziemeļlatgales reģiona vadītājs Dainis Rudzīts. Jaunieši tika informēti par Latvijai tipiskāko unikālo dabas un kultūrvēsturisko ainavu saglabāšanu, kas veido priekšnoteikumus iedzīvotāju dzīves kvalitātes un bioloģiskās daudzveidības uzlabošanai, kā arī Gaismas dārzā augošajiem kokiem, krūmiem un to daudzveidību.

Paldies visiem par kopīgi paveikto!

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool