LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Meža dienas 2016 Ludzas novadā

runtortas_parksLudzas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas pašvaldību savienību un Meža attīstības fondu projekta Meža dienas 2016 ietvaros, ir sākusi Runtortas parka apstādīšanu ar koku stādiem. Projekta mērķis ir padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem parkos gatavojoties Latvijas simtgadei. Šogad Ludzas novada pašvaldība par Latvijas pašvaldības līdzekļiem ir iegādājusies 18 kociņus (4 kļavas, 4 ozolus un 10 liepas). Kociņi ir iestādīti Runtortas parka teritorijā.

Ņemot vērā jauko Ludzas novada pašvaldības sadarbību ar Latvijas pašvaldību savienību, koku stādu stādīšana tiks turpināta arī 2017.gadā. Arī Lielās Talkas ietvaros 2017.gadā ir plānots iestādīt koku stādus, kā arī veikt teritorijas kopšanu, lai maziem solīšiem atjaunotu Dendroloģisko parku.

meza_dienas_logo_1 meza_dienas_logo_2

 

Aivars Strazds,

vides inženieris

coloring.cool