LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Mēs par stiprām ģimenēm!

MES_PAR_STIPRAM_GIMENEM__299. jūlijā Ludzas pilsētas ģimnāzijas stadionā notika Ludzas novada ģimeņu sporta svētki. Svētkus organizēja Ludzas māmiņu klubs „Puķuzirnītis” sadarbībā ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru.

Sešos atraktīvos sacensību veidos sacentās 9 komandas. Visus uzmundrināja un atbalstīja aktīvie līdzjutēji. Sacensības izvērtās ļoti ģimeniskas un draudzīgas, jo cauri vijās kopības un harmonijas sajūta.

Komandas, piedaloties aktivitātēs, krāja punktus, lai spētu pierādīt, ka tieši viņu ģimene ir visaktīvākā un saliedētākā. Noslēgumā tika apbalvoti uzvarētāji un ikvienai dalībnieku komandai tika izteikta pateicība par piedalīšanos.

Paldies visām aktīvajām un pozitīvajām ģimenēm par līdzdalību.  Jāpiekrīt Ludzas novada domes priekšsēdētājas Alīnas Gendeles teiktajam, ka pasākuma galvenais mērķis ir rosināt  ģimenes būt kopā un kopīgi darboties. Bija ļoti liels gandarījums vērot azartiskumu un prieka dzirksti gan vecāku, gan bērnu acīs. Kopā būšanu varētu pielīdzināt drošam noguldījumam bankā, kas nekad nebankrotēs, – tās ir brīnišķīgas atmiņas visam mūžam. Ģimeņu komandas sacentās šādos sporta veidos: lēkājošā bumba; burtiņš pie burtiņa; precīzākā komanda; zvaigžņu lietus; virves vilkšana; lielā stafete. Sacensību tiesnese bija Juta Bule.

  1. vietas ieguvēji – komanda “Tornado” – saņēma dāvanu karti 40 eiro vērtībā “Aktīva atpūtai Ludzā”;
  2. vietas ieguvēji – komanda “Pūkainīši” – saņēma dāvanu karti 30 eiro vērtībā no grāmatu veikala „Sākums”;
  3. vietas ieguvēji – komanda “Cunami” – saņēma dāvanu karti 20 eiro vērtībā no grāmatu veikala „Sākums”.

Sirsnīgs paldies  pasākuma atbalstītājiem: SIA „Ludzas Maiznīca” un AS „Latgales piens” par sagādātajiem gardumiem, Ludzas novada Sporta skolai,  Ludzas pilsētas ģimnāzijai un “Aktīvai atpūtai Ludzā”!

Svētki izdevās! Cerams, ka nākamgad mēs būsim vēl kuplākā skaitā!

 Kristīne Škutāne,  māmiņu klubs “Puķuzirnītis

SVĒTKU FOTO

coloring.cool