LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
12°C
 
A A A

Mēs esam atbildīgi par tiem, ko pieradinājām!

Suns_1Ludzas novada pašvaldība informē, ka šā gada 28. un 29.janvārī no Ludzas novada uz dzīvnieku patversmi Rēzeknē, Rēznas ielā 13/1 tika nogādāti 2 suņi: bezšķirnes liels suņu puika ar gaišām kājām un purniņu, un takšu meitene.

Suns_2 Iepriekšminētais bezšķirnes suņu puika pēc saimniecības “Rosme” īpašnieces rakstiska iesnieguma, tika notverts c. Bobiši, Istalsnas pagasta Ludzas novadā, pēc kā nogādāts uz dzīvnieku patversmi, bet takšu meitene, pēc Krāslavas iela 44 īpašnieces rakstiska iesnieguma, tika pašu spēkiem nogādāta uz patversmi.

Pašvaldība aicina atsaukties iepriekšminēto suņu īpašniekus, vai arī personas, kuras zina suņu īpašniekus. Informācija ir konfidenciāla.

Suns_3Pašvaldība atgādina, ka mēs katrs esam atbildīgs par saviem tuvākajiem un apgādībā pieņemtajiem mīluļiem. Nedosim iespēju tiem kļūt par nastu citiem, un “nenogrūdīsim” viņu dzīvi nolemtībai!

Aivars Strazds,

Ludzas novada pašvaldības Vides inženieris

 

[email protected]

65707130

coloring.cool