LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām

Ludzas novada pašvaldība informē, ka šā gada 18. februārī adresē Liepājas ielā 24, Ludzā, pamatojoties uz iedzīvotāju sūdzībām par skaitliski lielu suņu koncentrāciju dzīvojamo māju pagalmā adresē Liepājas iela 22A, 22B 24, un 24A, tika pieaicināti SIA „Rēzeknes namsaimnieks” dzīvnieku ķērāji. Laika posmā no plkst. 8.30-09.30 tika notverti un uz dzīvnieku patversmi Rēzeknē, Rēznas ielā 13/1 nogādāti 4 suņi (sk. attēlus).

suns_1 suns_2suns_3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pašvaldība aicina atsaukties iepriekšminēto suņa īpašniekus, vai arī personas, kuras zina suņa īpašnieku. Informācija ir konfidenciāla.
Pašvaldība atgādina, ka mēs katrs esam atbildīgi par saviem tuvākajiem un apgādībā pieņemtajiem mīluļiem.

Aivars Strazds, vides inženieris
[email protected]
65707130

coloring.cool