LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Mērķprogrammas konkurss “Latvijas skolas somas” satura radīšanai

Līdz 9. februārim pieņem pieteikumus Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijas sko­las soma” satura radīšanas konkursā. Programmas mērķis ir sekmēt tādu profesionālās mākslas mazo formu projektu radīšanu, kas vērsti uz bērnu un jauniešu auditoriju (1.–12. klase), veicinot izpratni par Latvijas valsts vērtībām, kultūru un mūsdienu radošajiem procesiem, sekmējot piederības izjūtu un vēlmi līdzdarboties. Konkursā var piedalīties ti­kai juridiskas personas.

Pieteikumus mērķprogrammas finansējuma sa­ņemšanai pa pastu var iesniegt līdz 5. februārim, bet elektroniski – līdz 9. februārim.

Plašāka informācija šeit:  

Nolikums un pieteikuma veidlapa

Tāmes veidlapas paraugs

coloring.cool