LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Meklējam labāko klasi un novada izcilākos skolēnus

Ludzas novada pašvaldība 2010. / 11. mācību gadā izsludina konkursus novada skolām.

Konkurss Labākā klase 2011. Vērtēti tiks klases gada mācību rezultāti, sasniegumi olimpiādēs un sporta sacensībās, attieksme pret mācību darbu, aktivitāte, dalība interešu pulciņos, pašdarbībā, pasākumu organizēšanā. 1. vietas ieguvēji 8.-9.klašu grupā varēs bez maksas doties 1 dienas ekskursijā pa Latviju, 10.- 12. klašu grupā – 2 dienu ekskursijā pa Latviju, 2.-3. vieta saņems Atzinības rakstus un saldās balvas.

Konkurss Novada izcilnieks 2011. Pretendentu atlase notiks 5 nominācijās: izglītībā; mūzikā; kultūras un mākslas jomā; sportā; sabiedriskajās aktivitātes; ir iespēja noteikt izcilnieku, arī jomas apvienojot. Rekomendācijas vēstuli par pretendentu konkursam sagatavo un iesniedz klases audzinātājs, skolas direktors, pulciņa skolotājs vai cita persona.

Abu konkursu uzvarētāju apbalvošana notiks Ludzas novada pašvaldībā pieņemšanā pie domes priekšsēdētājas 2011. gada maijā.

Konkursa Labākā klase 2011 Nolikums.

Konkursa Novada izcilnieks 2011 Nolikums.