LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Meklējam Gada lielģimeni! Sākas konkurss par titula Gada lielģimene piešķiršanu

Kā kandidātus “Gada lielģimene” titulam var pieteikt ikvienu strādīgu, saliedētu un aktīvu Latvijas ģimeni, kurā aug trīs un vairāk bērni. Savus priekšlikumus goda nosaukuma piešķiršanai var iesniegt jebkurš Latvijas iedzīvotājs – ģimenes loceklis, draugs, paziņa, kā arī institūcijas un uzņēmumi.

Lai pieteiktu kandidātus, jānosūta rakstveida pieteikums pa pastu vai elektroniski, kurā ir ietverta sekojoša informācija:

· Ģimenes uzvārds;

· Dzīvesvieta;

· Ģimenes kontaktinformācija;

· Vecāku darbavietas un profesijas;

· Bērnu skaits, viņu vecums un vārdi;

· Īss brīvā formā rakstīts apraksts par ģimeni, viņu sasniegumiem un/vai aktivitātēm;

· Priekšlikuma iesniedzēja vārds uzvārds /nosaukums, kontaktinformācija un iesniegšanas datums.

Pasta adrese pieteikumiem – konkurss “Gada lielģimene”, BIGBANK Latvijas filiāle, Brīvības iela 151, Rīga, LV 1012. Lai pieteiktu kandidātu elektroniski, jānosūta aizpildīts pieteikums, kas publicēts BIGBANK interneta mājas lapā http://www.bigbank.lv/lv/bigbank/imeu-diena-2010/kandidts. Kandidātus goda nosaukumam var pieteikt līdz 15.maijam.

Kandidātus, kas tiks izvirzīti finālā, vērtēs īpaša komisija, kurā darbosies Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks, BIGBANK Lielo ģimeņu dienas patronese Zane Vaļicka-Pētersone, BIGBANK Latvijas filiāles vadītājs Juris Pūce, Pirmā Latvijas ģimenes portāla www.calis.lv vadītāja Agnese Vīdnere.

Saskaņā ar Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētāja Leonīda Mucenieka teikto, izvērtējot ģimenes, tiks ņemta vērā ģimenes vienotība, kopīgās aktivitātes un ģimenes locekļu devums sabiedrībai. “Ar šo goda titulu, kas šogad tiek piešķirts jau otro reizi, mēs vēlamies izteikt atzinību Latvijas daudzbērnu ģimenēm un izcelt tās kā paraugu,” Mucenieks piebilst.

Konkursa “Gada lielģimene” patronese Zane Vaļicka-Pētersone uzskata, ka daudzbērnu ģimenēs daudz vairāk atbalsta viens otru. “Ir ļoti svarīgi apliecināt cieņu daudzbērnu ģimenēm, mācīties no viņam un virzīt tās kā paraugu mūsu sabiedrībā,” viņa uzsver.

Goda nosaukuma “Gada lielģimene” ieguvēja tiks paziņota un apbalvota 21. maijā BIGBANK Lielo ģimeņu dienā, kas notiks Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Ģimene, kas iegūs titulu “Gada lielģimene” saņems arī naudas balvu – 500 latus.

Pagājušā gadā “Gada lielģimenes” titulu ieguva Ozoliņu ģimene no Viļķenes, kurā aug astoņi bērni. Jaunākie bērni papildus mācībām skolā mācās Limbažu mūzikas skolā. Ģimene dzīvo lauku mājā un apsaimnieko 15 ha zemes.

BIGBANK ģimenes diena Latvijā notiek jau piekto gadu. Goda nosaukuma piešķiršana, kas šogad notiks otro reizi, tāpat kā ģimenes dienas pasākumi notiks vienlaicīgi Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Vairāk informācijas par pasākumu – http://www.bigbank.lv/lielogimenudiena

Lielo ģimeņu dienas pasākumu Latvijā rīko Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un AS BIGBANK Latvijas filiāle, atbalsta Pirmais Latvijas ģimenes portāls www.calis.lv.