LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny
20°C
 
A A A

MEDĪBU TROFEJU IZSTĀDE LUDZĀ

Ar sirsnīgu, pārsteigumiem bagātu mednieku saietu tika atklāta Ludzas novada mednieku trofeju izstāde Ludzas Tautas namā. Sirsnīgs paldies ikkatram, kurš ar savu mīļāko meža darinājumu piedalās izstādē!

Izstāde būtu jāredz katram ludzānietim un Ludzas novada cilvēkam! It sevišķi aicinātu izstādi apmeklēt skolu jaunatni. Kolektīvam apmeklējumam var pieteikties pa tālr. 29436881 (Valentīnai). Apmeklējumam jāpiesakās divas dienas iepriekš. Individuāliem apmeklētājiem izstāde būs atvērta no 25. februāra, darbdienās plkst. 16:00 – 18:00, sestdien un svētdien plkst. 12:00 – 15:00. Izstāde būs skatāma līdz 10. martam. Laipni gaidīti!

Vēlreiz mīļš paldies mednieku kolektīviem par ieguldīto darbu un jauna veida sarīkojuma ierakstu Tautas nama pasākumu vēsturē!

Pateicībā –

V. Razumovska,

Ludzas Tautas nama direktore

coloring.cool