LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Mazpulcēni aicina iesaistīties vides akcijā

Vai zinājāt, ka mobilais telefons satur aptuveni 60 dažādu ķīmisko elementu, kuriem nevajadzētu nonākt apkārtējā vidē?

Biedrības „Latvijas Mazpulki” Ludzas novada mazpulcēni aicina Ludzas novada iedzīvotājus un viesus iesaistīties akcijā “60 elementi tavā kabatā”, kuras laikā ikvienam būs iespēja nodot savu nokalpojošo mobilo telefonu un lādētāju.  Mazpulcēnu vadītāja Daina Novika informē, ka akcijas laikā savāktās ierīces tiks nodotas otrreizējai pārstrādei.

Akcija Ludzā noritēs no 11. līdz 21. augustam. Pirmā iespēja nodot vecos telefonus un lādētājus būs Ludzas pilsētas svētku laikā – 11. augustā pilsētas parkā no plkst. 1500 līdz 1700 (radošo darbnīcu norises vietā). Pārējās akcijas dienās nokalpojušās mobilās ierīces varēs nodot Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā (Tirgus ielā 22, Ludzā) ierīču savākšanai speciāli izveidotās kastēs.

Piedalīsimies akcijā – saudzēsim vidi, kurā dzīvojam!

Projektu “60 elementi Tavā kabatā” finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool