LV EN

Ceturtdiena, 2022. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Mazo solistu sadziedāšanās festivāls “Draugu balsis”

12. oktobrī aizvadīts tradicionālais Ludzas novada mazo solistu festivāls “Draugu balsis”. Savu dziedātprasmi demonstrēja 9 bērni no dažādām Ludzas novada pirmsskolas izglītības iestādēm (PII). Festivāla dalībniekus uzņēma Ludzas pilsētas PII “Rūķītis”, kur pulcējās dziedātāji no Ludzas, Blontiem, Kārsavas un Zilupes.

Konkursā piedalījās 2016. un 2017. gadā dzimušās mazās dziedātājas, zēni šoreiz savu dalību nepieteica. Katra dalībniece izpildīja vienu brīvas izvēles dziesmu atbilstoši savam vecumam un balss spējām.

No Ludzas PII “Rūķītis” festivālā piedalījās divas dziedātājas – Aleksa Medvecka un Laimrūta Jakupāne (pedagogs Vija Pavlovska). No Ludzas PII “Pasaciņa” – 2 bērni: pedagoģes Intas Augustovas audzēknes Anastasija Rimša un Dana Stepanova. Mazā dziedātāja Sofija Vasilāne pārstāvēja Ludzas PII “Namiņš”, pedagogs Olga Polozova. 

Tālo ceļu no Zilupes mēroja Ērika Tirša kopā ar savu skolotāju Tatjanu Fenčenko. No Kārsavas bērnudārza uzstājās divas māsiņas – Samanta un Sanita Mortukānes, pedagogs Solvita Laganovska. No Blontu PII skanīgo balsi demonstrēja pedagoģes Janas Petrovas audzēkne Ieva Lubāne.

Visi dalībnieki saņema Pateicību par piedalīšanos un piemiņas balvas. 

FOTOGALERIJA:

Mazo solistu sadziedāšanās festivāls “Draugu balsis”

Paldies dalībniecēm par izcilo sniegumu! Vecākiem un pedagogiem – par atbalstu!

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste