LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Snow
-6°C
 
A A A

Mazie dziedātāji ieskandina svētkus Ludzā

Trešdien, 5. aprīlī, Ludzas Pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa’’ notika tradicionālais Ludzas un Ciblas novada bērnudārzu audzēkņu konkurss „Mazais dziedātājs”.  Konkursu rīko Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta (IKS) pārvalde (galv. speciāliste  kultūras jomā Karīna Demko –Senkāne).

Uzstājās 13 mazuļi vecumā no 3 līdz 4 gadiem:  5 – no „Pasaciņas”,  pa 3 – no „Namiņa’’ un „Rūķīša”, pa 1 – no Brigu un Ciblas bērnudārziem. Bērnu sniegumu vērtēja žūrija: LPĢ mūzikas skolotāja Aina Kairova, Pušmucovas pamatskolas mūzikas skolotāja Ināra Dovgiallo  un IKS metodiķe Inese Romanova.  Programmu vadīja pavasara Saulīte, kuras lomā iejutās skolotāja Anita Tutina.

Noskaņojums  visiem bija pavasarīgs, skanēja labi. Noslēgumā visi bērni saņēma balvas un jutās priecīgi, ka pārvarējuši  savu satraukumu.  Daudziem tā bija pirmā uzstāšanās tik lielā auditorijā. Šoreiz tiešām svarīgākais nebija uzvarēt, bet iegūt pieredzi. Tie, kuri gatavojuši konkursam mazus bērnus, zina, ka var gadīties, ka tieši pirms uzstāšanās var uznākt lielās skumjas pēc mammas, pēkšņas bailes un satraukums. Svarīgi arī atrast piemērotu dziesmu.

Veicināšanas balvu  par drošo uzstāšanos saņēma Jānis Seņkovs, pats jaunākais konkursa dalībnieks.  III pakāpes diploms un kauss piešķirts  Damiānam Kučānam  no „Rūķīša”, II pakāpe – Ramonai Priskurelai no Ciblas, bet par skanīgāko dziedātāju atzīta Estere Poikāne no „Pasaciņas”.

Paldies bērnu mūzikas pedagogiem Olgai Polozovai, Vijai Pavlovskai, Lolitai Greitānei, Sandrai Kučānei, Intai Augustovai, Gundaram Rufusam–Resnajam  un Imantam Bogomolam.  Paldies „Pasaciņas” pedagogiem, kuri palīdzēja pasākuma sagatavošanā.

Vanda Žulina

coloring.cool