LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

“Maxima” lielveikalos jau pieejami Latvijā audzētie rabarberi

Sākot ar 12.maiju “Maxima XXX” un “Maxima XX” lielveikalos būs nopērkami Latvijā audzētie rabarberi, kas veikalu plauktos nonākuši no kooperatīvās sabiedrības “Baltijas dārzeņi”.
“Latvijas dārzeņi un it īpaši rabarberi ir bagātīgs vitamīnu avots, kas cilvēkiem ļoti nepieciešami pēc garās ziemas. Turklāt rabarberus var droši dēvēt par vasaras priekšvēstnešiem – veikalu plauktos tie ik gadu parādās maija sākumā un tiek tirgoti līdz pat jūnija beigām,” saka “Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.
“Maxima” veikalos pieprasījums pēc rabarberiem ir liels – pērn maijā un jūnijā tika pārdotas aptuveni 12 tonnas šo vitamīniem bagāto dārzeņu.
Lai arī pagaidām Latvijā audzētie rabarberi un būs pieejami “Maxima XXX” un “Maxima XX” lielveikalos, pieaugot piegādes apjomiem, rabarberus varēs iegādāties arī lielākajos “Maxima X” veikalos visā Latvijā.
Jau tagad “Maxima” veikalos pircēji var iegādāties Latvijā audzētus tomātus, gurķus, lociņus un salātus podiņos. Tāpat šonedēļ veikalu plaukti tika papildināti ar Latvijā audzētiem ķiršu tomātiem un skābenēm.
Lai veikalos popularizētu Latvijas dārzeņus, lielveikalu tīkls “Maxima” sadarbībā ar “Latvijā audzētu dārzeņu loģistiku” un zemnieku saimniecību “Ezerkauliņi” 2009.gadā uzsāka programmu “No ražas līdz ražai”. Kopš programmas uzsākšanas “Maxima” veikalos izdevies ievērojumi palielināt pašmāju dārzeņu pārdošanas apjomus.