LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

“Mangaļi” jaunais videi draudzīgais iepakojums ļaus samazināt PET atkritumu apjomu par 18,2 tonnām gadā

Populārais dabīgais minerālūdens “Mangaļi” kļūs vēl draudzīgāks patērētājam un apkārtējai videi kopumā – turpmāk tas tiks piedāvāts iepakojumā ar ievērojami samazinātu PET svaru.

Dabīgā minerālūdens “Mangaļi” 1,5 litru un 0,5 litra pudeļu iepakojuma samazinātais PET svars ļaus samazināt PET atkritumus 1,5 litra pudelēm par 5,3%, savukārt 0,5 litra pudelēm – gandrīz par 11%.

Inese Rone, dabīgā minerālūdens “Mangaļi” attīstības vadītāja: “Mūsu eksperti ir aprēķinājuši, ka, pateicoties jaunajam un videi draudzīgajam iepakojumam, PET atkritumu apjomus, kas rodas no minerālūdens plastmasas pudelēm, būs iespējams samazināt par 18,2 tonnām gadā. “Mangaļi” ir dabīgs minerālūdens, kas satur būtiskas mūsu organismam nepieciešamās minerālvielas, tamdēļ jo īpaši liels ir gandarījums, ka turpmāk produkts iedzīvotājiem būs pieejams arī videi daudz draudzīgākā iepakojumā.”

Samazinātā PET svara dēļ dabīgā minerālūdens “Mangaļi” pudeles būs nedaudz plānākas, tomēr tās būs ievērojami draudzīgākas apkārtējai videi un sabiedrībai kopumā.